Dzień Mamy na wesoło!

masz twarz uśmiechniętą.

Niech przez rok cały

trwa to Twoje święto!”

W środę, 23 maja uczniowie edukacji wczesnoszkolnej zaprosili Mamusie do obejrzenia występów specjalnie przygotowanych na uroczystość z okazji “Dnia Matki”. Wszystkie pociechy zaprezentowały m.in. występy artystyczne i muzyczne. Nie obyło się bez wzruszeń, tym bardziej, iż uczniowie przygotowując się do występów w tak piękny sposób pragnęli podziękować swoim Mamusiom za miłość, oddanie i za wszystko co dla nich zrobiły i nadal robią… Nie zabrakło także sportowej rywalizacji, podczas której każdy uczestnik mógł sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Dodatkową atrakcją było wręczenie własnoręcznie wykonanych prezencików. Na koniec uczniowie zaprosili swoich gości na słodki poczęstunek. Za wspaniałe popołudnie, pełne emocji i pozytywnej energii wszystkim uczestnikom DZIĘKUJEMY!

Tekst: M.Okunek: Przygotowanie: M.Okunek, J.Pioterek, J.Szpakowska, I.Podczaska

Zdjęcia: M.Okunek, J.Miękus