Sukcesy naszych biegaczy

27 kwietnia odbył się w Białuniu Jubileuszowy X. Bieg im. Marka Kotańskiego. Celem imprezy jest uczczenie pamięci patrona szkoły. Tego dnia w biegu przełajowym rywalizują ze sobą uczniowie zaproszonych szkół: SP2, SP3, SP4 i SP8 w Goleniowie, SP w Krępsku SP w Komarowie, ZSP w Mostach oraz gospodarze zawodów. Dzieci biegają w swoich kategoriach wiekowych klas I-VII. W tym roku naszą szkołę reprezentowali: Ania Kubinowska i Daniel Warda z kl. I, Nadia Kadrzyńska i Kamil Korol z kl.II, Natalia Małysz i Kuba Rozdeba z kl. III, Wiktoria Wychowałek i Kuba Stroiński z kl. IV, Nikola Najman i Mateusz Grzybowski z kl. V, Ewelina Gałązka i Patryk Straszewski-Scheffs z kl. VI, Julia Osiadacz oraz Kordian Wijata z kl. VII. Wszyscy nasi biegacze spisali się bardzo dobrze, zdobywając aż 8 medali (2 złote, 3 srebrne, 3 brązowe)! Należy wspomnieć, że impreza w Białuniu jest jedną z najlepiej i najciekawiej zorganizowanych imprez sportowych dla dzieci, z wieloma atrakcjami i smacznym poczęstunkiem dla zawodników. Szczególne podziękowania kierujemy zatem do pani Urszuli Pomockiej koordynatorki imprezy. Naszym zawodnikom gratulujemy zdobytych trofeów!

Opiekun: Joanna Kręciwilk

DZIENNIK ELEKRTONICZNY
Raport z ewaluacji
Inf. dla rodz. dzieci niepełn.
Samorząd Uczniowski
Maj 2018
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031