Przyłącz się razem z nami do akcji “Pomoc Mierzona Kilometrami”

Pomoc Mierzona Kilometrami to ogólnopolska akcja społeczna zainicjowana i prowadzona przez T-Mobile. W tę inicjatywę włączyć się może każdy, kto ceni ruch na świeżym powietrzu. Żeby zbierać kilometry, a tym samym pomagać dzieciom niepełnosprawnym ruchowo, wystarczy smartfon z aktywnym kontem w aplikacji Endomondo, w której należy dołączyć do rywalizacji. Akcja podzielona jest na 5 etapów. W każdym z nich przed zaangażowanymi osobami postawione jest “kilometrowe zadanie”, które będzie prowadziło do zebrania jak największej liczby pokonanych kilometrów. Na zakończenie akcji wyniki osiągnięte przez uczestników zostaną zsumowane, a tym samym ostateczny wynik będzie efektem pracy ich wszystkich. W tej edycji gromadzimy kilometry poprzez biegi, chodzenie, jazdę na hulajnodze, rowerze, rolkach i deskorolce, kolarstwo czy nordic-walking. Każde zakończone wyzwanie to udział w akcji, w ramach której T-Mobile przekazuje pieniądze dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo. Więcej na: http://kilometrami.pl/ Zachęcamy naszych uczniów, nauczycieli i rodziców, także znajomych, aby przyłączyli się do tej akcji, która trwa tylko do 24 września?. Mamy już wspólne konto, na którym nasza szkoła będzie gromadziła kilometry!

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do pani Joanny Kręciwilk.

DZIENNIK ELEKRTONICZNY
Raport z ewaluacji
Inf. dla rodz. dzieci niepełn.
Samorząd Uczniowski
Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
« Sie   Paź »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930