Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

W poniedziałek, 4 września o godz. 9:00 rozpoczął się nowy rok szkolny 2017/2018. W naszej szkole jest to rok pełen nowości. Po pierwsze, po tym jak w czerwcu pożegnała się z nami wieloletnia pani dyrektor Grażyna Górska, nowy rok szkolny uroczyście rozpoczęła nowa pani dyrektor Jolanta Tomicka. Niektóre klasy zyskały nowych wychowawców, pojawili się nowi nauczyciele od takich przedmiotów jak matematyka, fizyka, język polski, wychowanie do życia w rodzinie i język angielski w klasach edukacji wczesnoszkolnej. Po reformie oświaty, która zaczęła obowiązywać od tego roku szkolnego w naszej szkole pojawiła się też klasa VII.

Podczas uroczystości inauguracji nowego roku szkolnego pani dyrektor Jolanta Tomicka uroczyście powitała uczniów klasy pierwszej, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą. Ich nowa wychowawczyni, pani Jolanta Pioterek wręczyła im drobne upominki z tej okazji.

Od tego roku, w związku z objęciem przez panią Małgorzatę Wojciechowską funkcji wicedyrektora szkoły, swojego wychowawcę zmieniła obecna klasa II gimnazjum. Apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego wykorzystali oni do pożegnania ze swoją byłą wychowawczynią i podziękowania jej za trud wychowania. Nie obyło się, więc bez łez wzruszenia i miłych słów.

Tekst i zdjęcia: Jolanta Miękus

DZIENNIK ELEKRTONICZNY
Raport z ewaluacji
Inf. dla rodz. dzieci niepełn.
Samorząd Uczniowski
Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
« Sie   Paź »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930