PROJEKT EDUKACYJNY

Uczniowie kl. II Gimnazjum co roku przystępują do realizacji projektu edukacyjnego, który jest obowiązkowy i warunkuje ukończenie gimnazjum. Projekt gimnazjalny musi zostać zrealizowany przez zespół uczniów, musi być przeprowadzony na podstawie przygotowanego wcześniej planu i mieć na celu wykonanie określonego zadania. W tym roku szkolnym nasi uczniowie zajęli się przystosowaniem sali lekcyjnej na salkę do gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Do tej pory zajęcia z dziećmi mającymi wady postawy odbywały się na korytarzu szkolnym. Tak więc zadanie jakie postawili sobie gimnazjaliści było bardzo wyczekiwane przez samych uczniów jak i nauczycieli
prowadzących gimnastykę korekcyjną. Uczniowie klasy II G pracowali w zespołach, które miały wykonać określone zadania, a następnie przedstawili społeczności 
szkolnej oraz rodzicom prezentację z realizacji projektu. Opiekunami poszczególnych zespołów były panie: Elżbieta Lubieńska-Pietrzak, Marianna Welcz oraz Katarzyna Kacprzak. Koordynatorem działań była pani Joanna Kręciwilk-wychowawca klasy.

tekst: J. Kręciwilk
zdjęcia: M. Wojciechowska

 

 
DZIENNIK ELEKRTONICZNY
Raport z ewaluacji
Inf. dla rodz. dzieci niepełn.
Samorząd Uczniowski
Sierpień 2017
P W Ś C P S N
« Lip   Wrz »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031